Vekter 99 -99

Shitet nga: shefket 02 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes opell vektra 99regjistrim edhe 5muj ndrrin me traktor dhe ose gjyp me kolic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim