Vollvo V40

Shitet nga: Agron 25 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
VOLVO v40
1.9 Diesel
Në gjendje te rregullt teknike
Goma te veres dhe te dimrit gjithashtu dhe bandash te aluminit dhe thjesht
Rrypi dhembezor i nderruar para 1 muaji
Rexhistrimi i parë ne Ks - deri ne janar 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim