Volvo V40 1.9 TDI

Shitet nga: Agron 12 Dhj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
Ne gjendje te rregullt teknike
Gomat e dimrit dhe te veres te reja si dhe bandash aluminit dhe te thjesht
Rrrypi dhembezor i nderruar para nje muaji
Regjistrimi par RKS - deri ne janar
044374656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim