opel vectra 1.7 dizel -89

Shitet nga: vectra 05 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
Shes opel vectra 1.7 dizel shum e ruajtur si jasht po ashtu dhe Brenda kurruzion nuk ka askund vetura ka shum hargjime te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim