urgjent Golf 1.9 dizel -87 baj ndrrim me vetur ..

Shitet nga: golf 14 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Therandë
shes golfin 2 1.9 dizel asht ne gjendje te mir regjistrim ka deri 26.6.2015 asht shum i shtrengum dhe i rujten shihet edhe ne foto per me shum nr. 049 387 835 044 686 691 ndrrim i munshum me ndrrim tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim