APARATI SALLDUS CO2

Shitet nga: Gjavit 08 Krr 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet aparati salldus CO2 i clii ka 404 ampera dhe eshte ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga zvicrra dhe eshte mark merkle zvicrrane , me boc dhe oren rregulluse te CO2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim