Autolarje KEW 40A2KL

Shitet nga: 044187075 Dje 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makin per autolarje ne gjendje te rregullt, punon shum mir ka zoren dhe pistolin e vet, e ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim