BETONJER

Shitet nga: Gjavit 08 Krr 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shitet betonjera italiane e cila eshte vetngarkuese e ka korpen me sajll , kesaj betonjere i nevojitet vetem nje persondhe perzierja e kesaj betonjere behet dyher me shpejt se sa betonjerat e medha normale. kjo betonjer e ka dhe instalimin e ujit qe nuk ke nevoj me kove. Ne gjendje te rregullt pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim