Brener per tig co2

Shitet nga: petrit 09 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
brenera per aparat saldimi tig dhe co2 dhe pjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim