Cerkulari ne shitje

Shitet nga: Adem Zenelaj 19 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
shitet cerkullari ne gjendje shum te mir i importuar nga Gjermania esht 3 faz me nje fuqi shum te madhe dhe Teh levizes , plus posedoj edhe 6 Teha tjere ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim