Citroen

Shitet nga: Xhem 01 Dhj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes citroen ne xhendje të rregullt ësht 1.4 Benzin ësht i ardhur nga zvicrra dhe i Doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim