Diska per rrafshimin e ibercugit

Shitet nga: jetmir Buzhala 04 Tet 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Diska per rrafshimin e ibercugit
3000m2
jane tegarantuar dhe te testuar , Swiss standard
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim