Elemino Lagështinë pas vershimeve 5€/24h

Shitet nga: #VR Sot 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Therandë
Ofrojmë me qira Maqina për thithje të lagështis ne mure. ##### Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës nga muret e e objekteve te ndryshum si objekte te banuara (banesa, shtepi) dhe te pa banuara (podrume, garazha, lokale, etj) ##########045 405 065 . -- 045 566 671

Tag; myk vllag ybercug mallter lagshti lageshti banesa podrum renovim tharse vllagut vllages gips knauf mykut mykë sanim aporata vlag bautrockner vershim dehumidifiers déshumidificateurs glet profi izolim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim