Gjenerator \ Agregat 10kw prodhim italian Genset

Shitet nga: Veli 10 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet Argegati italian Genset 10kw Benzin ne gjendje te rregullt teknike aktivizohet ne menyr atomatike momentin qe ndalet rryma i gatashem per pune,dhe shum pak i perdurur per ma shum info mund te na kontaktoni ne tel. 049 610 164 / 044 610 104 / Gjithashtut dhe ne viber +38649116470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim