HILTI 805

Shitet nga: Gjavit 08 Krr 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet HILTI 805 ne gjendje te rregullt pune i cili vetem then dhe nuk shpon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim