Lliftin per makina

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: universal 22 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Posedojm ne shitje liftin per ngritjen e makinav asht prodhim italian dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim