MAQINA PER SUVATIM

Shitet nga: Sabit Gashi 22 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
SHITET MAQINA PER SUVATIM KOMPLET NE GJENDJE TE RREGULLT PER PUN KOMPLET ME TUBA DHE KABELL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim