Makin per autolarje KEW 4040CA

Shitet nga: 044187075 Dje 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makin per autolarje KEW 4040CA ne gjendjee shum te rregullt, e ardhur nga zvicrra me zor dhe pistol te vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim