Makin per lyrje me material te gatshem (llaq)

Shitet nga: majli 10 Shk 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Therandë
maqina eshte model G4 komplet me motorr te vetin , me kompresor te vetin, zorrt e vet 10m dhe shtesen 15m e ka te interesuarit na kontkatojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim