Makina per autolarje dhe servisim

Shitet nga: Naim Sot 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina per autolarje te tipit Kew, te llojllojshem me gyp dhe pistol, ne gjendjee shum te rregullt, gjithashtu bejm dhe servisimin dhe kemi pjes rezerv origjinale te importuara nga zvicrra, gjindemi ne Suharek, Nr.tel: 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim