Makina pofesionale

Shitet nga: Makina 08 Pri 06:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makin per prerje te Profilave PVC,ALUMIN, DRUNJ etj. Makina esht prodhim italian prej ma te mdhajav te kti lloji ka gjatsi mbi 5 meter
Kapaciteti saj esht ekstrem i shpejt per 8 or pun mund te bahet prerja per 400 cop Dritare.
Makin per hapjen e mekanizmav lloj frezi i pa perdorur
Makin per shpurjen e Bagllamve te gjitha llojeve per Mobilje
Makina dhe mjete te Ndryshme per gjitha veprimtarit


Ju lus per qmime na kontaktoni ne Tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim