Maqin për mjelje e Lopeve

Shitet nga: Viktor Tunaj 01 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Shes Maqinen per mbjeljen e Lopeve eshte 1 vit e perdorur dhe shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim