Maqina Stiropolli

Shitet nga: Enveri 04 Maj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shesim Maqinat Per Prerjen e Stiropollit dhe Stirodurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim