Maqina per Stiropor edhe stirodur

Shitet nga: Shqipron 10 Nën 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Therandë
shiten maqinat per stiropor dhe stirodur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim