Maqina per lyerje .qmim i volitshum

Shitet nga: Mentor 25 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet maqina per lyerje me zall .maqina osht eardhun prej italis dhe ne kosov nuk o perdor asniher.maqina posedon tegjitha paisjet qe duhet ti ket.bejm edhe ndrrim me ndonje vetur ose pikap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim