Maqine per montimin dhe qmontimin e gom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: universal 22 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Posedojm ne shitje maqinen per montimin dhe qmontimin e gomav maqina asht ne gjendje te mir dhe qmimi volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim