Mjete

Shitet nga: Makina 08 Pri 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina per punim drurit si dhe mjete te tjera
Pres Per qoshe te dyreve dhe shkalleve si dhe mobileve
Obriter + dikt
Caf + Frez
Shpojs per bagllam kuzhinave dhe Mobileve
Klim per Objekte kapacitet te lart
Dhe mjete te ndryshme kandore etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim