Shitje dhe servisim

Shitet nga: Milazim 01 Pri 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes dhe servisoj paisje elektrike shtepiake si: Lavatriqe, enelarese, fshisa, hekur (peglla) per hekurosje shporeta furra apo tupana etj. Gjindem ne rrugen "skenderbeu" perball EUROGOMES. Elektro-Servis "ZIMI". pranoj thirrjet edhe me Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim