auto larje

Shitet nga: ylber 23 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shitet autolarja karcher e ardhur nga zvicrra ka shtypje te fort punon me uj te nxet dhe te ftoht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim