1000 tjegulla dhe 1 der per garazhd

Shitet nga: Mirson 28 Nën 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Qmimi i tjegulles 0.15€ copa
Dera e garazhdes 100€
Qmimi i padiskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim