Dritare druri

Shitet nga: isa 22 Shk 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
driatare druri ne gjendje te rregullt 50 euro nje dritare 80/140cm jane gjithesejt 10copa , tri dyer 80/215cm dhe dritare 60/60cm,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim