Dritare nga Zvicra

Shitet nga: Dritare 08 Pri 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Dritaret jane te ardhura nga Zvicra dhe jane te ruajtura, dimensionet jane 2 me 1.90
Cmimi 100 euro fix.

Bejme edhe ndrrim me fellne per Audi A4 me numrin 16 dhe 17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim