Gur dekorativ të të gjitha llojeve dhe formave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Guri Deko HG 15 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Guri Deko HG

Gjindemi në Rrugën Suharek Rahovec kilometri i katert fshati Studençan.
Prejm dhe gdhendim gurë për dekorim të mureve të jashtme, mure të shtëpive, ambienteve të brendshme, oborreve, terasave, etj.

Punojmë edhe me porosi.


Na vizitoni dhe binduni.

Për më shumë modele dhe fotot të gurëve ,ju mund t'na vizitoni edhe në Facebook:
http://www.facebook.com/Guri.Deko.HG

Nr. tel : 044 186 756 (Viber)
049 689 118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim