Gure per mure dhe Lanë druri 50 vjeqar

Shitet nga: Ali 28 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shes lanë druri te cilat jan mbi 50 vjet 6 metra gjatsi
Dhe gure per mure shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim