KENDORE DHE LIDHESE ME PYKA PER STUBA

Shitet nga: ALBI KOSTRUKSIONI 20 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kemi materiale ndertimore te reja dhe te perdorura.
Per qdo informat lajmrohuni ne:
044988476
049655252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim