Laminati

Shitet nga: bashkim 19 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
lamunati eshte ne gjendje te rregullt dhe i perdorshen per siperfaqe toksore i mjaftueshem dhe me gjatsi 40 metra katror kan ngjyr natyrale shum te perdorshme ne kohet e fundit.Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim