Projekte dhe Ndertim

Shitet nga: Jet 04 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Bejm projektimin dhe ndertimin e objekteve te ulta.
J.F
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim