Qeremide

Shitet nga: Arben 20 Mar 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes qeremidet e perdorura , jane ne gjendej te mir.
Qeremidet mund ti shihni edhe vet dhe kane qmim te volitshem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim