Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Perspektiva tel 25 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prothoja rrjeta me dimezjone te ndryshme kemi dhe tel me gjeba tel te shallonit te zigijave per vneshte rrjeta per skeleve [bez][punojm edhe rrjeta jasht stadartit me dimezjone te ndryshme me tel 2.0 2.2 2.5 3.0m] mob 049 424 505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim