SHTYLLA TË DIMENSIONEVE TË NDRYSHME

Shitet nga: ALBI KOSTRUKSIONI 20 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shtylla të dimensione të ndryshme : 1,20m , 2,20m , 3.60m , 4,5m, 5.0m

Për më shumë na kontaktoni në: 044988476 dhe 049655252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim