SHTYLLA TE DIMENSIONEVE TE NDRYSHME - ALPE SH.P.K.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ALPE SH.P.K. 20 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shesim dhe japim shtylla me qera te gjitha dimensioneve. Nga 1m deri ne 5m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim