Shtylla

Shitet nga: rifat 22 Pri 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shesim shtylla betoni me dimenzion 2.80 cm ..jan per vreshte mjedrra dhe rrethoja dhe per peme...Ejani dhe binduni me kualitetin e shtyllave ne fshat...jemi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim