Skele Gjermane

Shitet nga: Curri 24 Shk 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Therandë
Skele Gjermane LAYA
Mbi 300 m, Me Shkall dhe shum pjese perciellse, Shumica Alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim