japim skele me qera dhe shtylla

Shitet nga: liridon 01 Pri 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kemi 1500 metra skele japim me qera dhe shtylla kemi me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim