Dekorime nga druri

Shitet nga: fatmir 03 Jan 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Antikë dhe Art
Krijojmë dekorime të ndryshme nga druri, mund te porositni ne viber 049424808, qmimet sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim