2 dritare dhe 2 dyer shum lir

Shitet nga: private 04 Maj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten nje der e plastikes 0.80x2.15m dhe 2 dyer per banjo 0.80 e djatht dhe e majt dhe 6.5 m GILINDER ALUMINI qmimi shum i volitshum Te Reja pa perdor 044130375 --049/604633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim