Dere

Shitet nga: arlind 18 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes deren be gjendje te mir qmimi 50 ero per ma shum name kontaktoni 049546922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim