Dritare Plastike

Shitet nga: Bashkim 01 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaren shum pak te perdorur.Dimensionet e dritares jan 152x135cm.Qmimi i diskutushem.
Shitet per arsye se i kem qit me der edhe ka met nmosperdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim