Dritare per kulem

Shitet nga: Besi 11 Mar 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dritare e re nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim