Dyer dhe dritare

Shitet nga: xxxx 13 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare te perdorura
Dritaret dimensioni 80cm/1.20cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim